Başlarken

Akpitter.com nedir?

girince göreceksin

Profilimdeki araçlar nedir? Ne işe yarar?

Üstteki resim nezdinde araçların ne işe yaradıklarına bakalım.
-
1.Bölüm - İçerisinde Herkes, Profilim, Radyo, Online ve Top10 kısımları bulunur. Bu kısımları kısaca açıklayacak olursak eğer

Herkes: Siteye üye olan kişilerin gönderileri bu ekranda gözükür, takip etmenize yada edilmenize ihtiyaç duyulmaz, gönderi yollandığı zaman herkes kısmında gözükür.

Profilim: Kendi profilinizdir.

Radyo: Zaman zaman -Çift sohbet arası müzik- adı altında yaptığımız neşeli radyoya ulaşmak için link içeren butondur.
\- Online: Sitede son 30 dakika içerisinde herhangi bir yere tıklamış kişilerin bulunduğu kısımdır.

Top10: Belli kriterler altında top10 sıralaması yapılan bölümdür. En çok gönderi yollayanlar, En çok takip edenler, En çok takip edilenler, En çok yorum yazanlar ve alanlar gibi.

2.Bölüm - Avatar resmin, ismin, kullanıcı adın, twitter kullanıcı adın ve hakkında kısmında yazdıklarının gözüktüğü yerdir.

3.Bölüm - Site üzerinde paylaştığın son resim ve videolar gözükür. son 4 resim ve son 3 video gözükmektedir. Eğer herhangi birisini paylaşmamışsan -Son Videolardaki gibi- boş gözükecektir.

4.Bölüm - Takip ettiğin ve seni takip eden kişilerin gözüktüğü yerdir. Rastgele 8er kullanıcı gözükmektedir. tümünü görebilmek için tıklaman gerekir.

5.Bölüm - Dikizciler bölümü profilime kim bakmış demektir. En son bakan her zaman 1. sıradan gözükür, Aynı kişi 2 kez gözükmez.

6.Bölüm - Kaçıncı seviyede olduğun, Kaç gönderi yolladığın ve Toplam Puanının gözüktüğü bölümdür.
Puanlama her gönderi 3puan, her yanıt verme 1 puan, gönderine AKPitle! denilmesi 5 puan, takip etme 2 puan ve takip edilme 10 puandır.

- Profil bilgilerini doldur: isim, doğum tarihi, yer, hakkında kısımları gibi.
- Avatar fotoğrafı yükle Kişiler resmini kullanman her zaman daha çok dikkat çeker
- İletişim bilgilerini doldur. Diğer sosyal ağları kullanıyorsan sitemiz üzerinde onların bilgilerini girerek paylaşabilirsin.

Kimleri takip etmeliyim? Nasıl takip edebilirim?

Sitede kayıtlı olan istediğiniz kişiyi takip edebilirsiniz. Members linkinden sitede kayıtlı olan tüm kullanıcıları en çok takip edilen sıralamasından başlayarak görebilirsin.