Tanıtım

Herkes Nedir ?

Herkes kısmı siteye üye olan kişilerin gönderilerinin gözüktüğü kısımdır, takip etmenize yada edilmenize ihtiyaç duyulmaz, gönderi yollandığı zaman herkes kısmında gözükür

"Ana Sayfa" Nedir?

Ana Sayfa akışı senin ve senin takip ettiğin kişilerin gönderilerini görebildiğin bölümdür. Takip etmediklerin bu ekranda gözükmez.

"Menşın" Nedir?

Menşın demek bir kullanıcının sizin adınızı kullarak gönderi size gönderi yolladığı anlamına gelir. Birisine menşın atmak için @'den sonra kullanıcı adını yazmalısınız. Örnek: @firat napıyorsun?, @firat neredesin? vb.

"DM" Nedir?

DM demek "Direct Message" demektir. Twitter'da DM olarak aklımıza yerleştiği için bizde sitemizde Özel Mesaj ismini DM olarak yazmaya karar verdik.

"Yanıtlananlar" Nedir?

TYanıtlananlar'ın açıklaması ise bir kullanıcının gönderisine yazdığınız yorum bu kısımda gözükür, yine sizin gönderinize bir kullanıcı yanıt verirse yine bu ekranda bildirim olarak gözükür.

"Fav" Nedir?

Favoriler bir kullanıcının hoşunuza giden bir gönderisi varsa Favorilere alarak ilerleyen zamanlarda bu kısımdan daha rahat bulmanızı sağlayan bölümdür.

"RSS Akışı" Nedir?

In the filter RSS Akışı şu an için pasif durumdadır. Aktif edince bu alanı da güncelleyeceğim.